Sklepy

De Facto

Blisko potrzeb współczesnych kobiet

Współczesna kobieta, która często jest mamą, żoną i businesswoman w jednym, szuka modowych ekstrawagancji czy ubrań eleganckich, ponadczasowych i wygodnych? Stawia na fasony, które są na topie czy takie, w których jej sylwetka naprawdę świetnie się prezentuje? Wybiera masową produkcję czy zwraca uwagę na dobry materiał i wykonanie?

Z tych pytań narodziło się De Facto, firma, która dba o to, by kobietom w ich codziennych obowiązkach towarzyszyły ubrania komfortowe, eleganckie, podkreślające atuty ich sylwetek. Tworząc kolejne kolekcje, myślimy o kobiecie, która rano nie ma czasu na długie debaty przed szafą, a po pracy bardzo często musi jeszcze zrobić zakupy czy zjawić się na wywiadówce w szkole. Ubrania De Facto mają sprawić, by w każdej z tych sytuacji wyglądała profesjonalnie, kobieco, wyjątkowo.

Polski producent z 25-letnim doświadczeniem

Kobiety doceniły to, że projektując i szyjąc ubrania najpierw myślimy o ich sylwetkach i codziennych aktywnościach, a dopiero później o trendach. Obdarzyły nas zaufaniem, wracały, polecały koleżankom. Dzięki temu z założonej 25 lat temu firmy zatrudniającej dwie krawcowe staliśmy się prężnie działającym przedsiębiorstwem. Dziś nasz zespół tworzy prawie 60 osób, współpracujemy z lokalnymi zakładami krawieckimi, a nasze produkty dostarczane są do 200 sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Plan galerii

plan galeria antoniuk Apteka Rodzinna BIEDRONKA Sklep meblowy BODZIO Cukiernia Delissimo DELIKATESY MIĘSNE EKSPERT DELIKATESY ZWIERZYNIEC Sklep obuwniczy Didier Herbaciany Zakątek Sklep Irene KOLPOLTER Maxx PEPCO Sklep papierniczy Rebis ROSSMANN STARA WĘDZARNIA Kraina Mody eSmokingWorld CIIB Credit Agricole De Facto Gorący Trójkąt Sklep partnerski JBB Bałdyga Delikatesy WITAMINKA Venus

Kontakt

Galeria Antoniuk 
ul. Antoniukowska 56
15–845 Białystok

galeriaantoniuk@jaz-bud.pl

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota od 7:00 do 21:00
Niedziela od 9:00 do 20:00

Biedronka

Poniedziałek – Sobota od 7:00 do 21:00
Niedziela od 8:00 do 20:00

Pepco

Poniedziałek – Sobota od 7:00 do 20:00
Niedziela od 9:00 do 18:00

 

Dojazd

Galeria znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych: Sady Antoniukowskie, Dziesięciny i Przyjaźń.

Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd samochodem ulicą Antoniukowską, Świętokrzyską i Wierzbową. Komunikacja miejską autobusami linii: 5, 7, 9, 11, 18, 19, 101