Sklepy

Credit Agricole

Bank Credit Agricole to bank uniwersalny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze. Umożliwia korzystanie ze swoich produktów i usług poprzez wszystkie kanały dostępu: bankowość mobilną (serwis mobilny CA24), bankowość elektroniczną (serwis internetowy CA24), telefon (całodobowy serwis telefoniczny CA24 w języku polskim, angielskim i francuskim) oraz sieć ponad 450 placówek bankowych (oddziały własne, placówki partnerskie) i prawie 350 biur kredytowych CA Express. Jest jednocześnie jednym z liderów rynku kredytów konsumenckich. Jego kredyty ratalne, sprzedawane pod marką CA Raty, dostępne są w ponad 12 000 punktów sprzedaży w całej Polsce. Bank przywiązuje dużą wagę do odpowiedzialnego kredytowania i społecznej odpowiedzialności biznesu. Koncentruje się na wykorzystywaniu w swojej działalności rozwiązań cyfrowych i innowacji technologicznych. Jedną z nich jest wdrożenie, jako pierwszy bank w Polsce, elektronicznego sposobu podpisywania umów ratalnych.

Bank Credit Agricole oferuje klientom indywidualnym, małym i średnim firmom, rolnikom oraz korporacjom kompleksową ofertę produktów i usług bankowych. Mogą oni korzystać m.in. z pakietów kont osobistych, stale rozwijanej oferty ubezpieczeń, produktów i usług oszczędnościowych (np. CA Saver), funduszy inwestycyjnych, kredytów hipotecznych czy kart kredytowych sprzedawanych w placówkach oraz, wspólnie z partnerami, w sieciach handlowych. Posiadacze kart płatniczych banku, dzięki największemu Klubowi Rabatowemu w Polsce, mogą korzystać z rabatów dostępnych w ponad 10 000 sklepach 2 900 partnerów banku.

Bank Credit Agricole obsługuje 2,1 mln klientów.

Na koniec 2016 roku pracowało w nim ponad 5 000 osób.

Additional Info

  • pozycja: 16
  • Foto: Foto
More in this category: « Usługi krawieckie Kocewicz

Kontakt

Galeria Antoniuk 
ul. Antoniukowska 56
15–845 Białystok

galeriaantoniuk@jaz-bud.pl

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota od 7:00 do 21:00
Niedziela od 9:00 do 20:00

Biedronka

Poniedziałek – Sobota od 7:00 do 21:00
Niedziela od 8:00 do 20:00

Pepco

Poniedziałek – Sobota od 7:00 do 20:00
Niedziela od 9:00 do 18:00

 

Dojazd

Galeria znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych: Sady Antoniukowskie, Dziesięciny i Przyjaźń.

Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd samochodem ulicą Antoniukowską, Świętokrzyską i Wierzbową. Komunikacja miejską autobusami linii: 5, 7, 9, 11, 18, 19, 101