O galerii

Centrum handlowe Galeria Antoniuk położone jest u zbiegu ulic Antoniukowskiej i Świętokrzyskiej w kompleksie nowobudowanego osiedla budynków mieszkalnych wielorodzinnych w których znajduje się prawie 750 mieszkań. Przy Galerii od strony rzeki Białej zlokalizowano dla potrzeb zmotoryzowanych klientów parking na 150 samochodów.

Centrum Handlowe znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych: Sady Antoniukowskie, Dziesięciny i Przyjaźń. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd samochodem ulicami: Antoniukowską i Wierzbową oraz komunikacja miejską autobusami linii: 5, 7, 9, 11, 18, 19, 101.

Powierzchnia handlowa Galerii Antoniuk wynosi ponad 4100m2.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota od 7ºº do 21ºº

Niedziela od 9ºº do 20ºº

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota od 7ºº do 21ºº
Niedziela od 9ºº do 20ºº

Kontakt

Galeria Antoniuk 
ul. Antoniukowska 56
15–845 Białystok

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd

Galeria znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych: Sady Antoniukowskie, Dziesięciny i Przyjaźń.

Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd samochodem ulicą Antoniukowską, Świętokrzyską i Wierzbową.
Komunikacja miejską autobusami linii: 5, 7, 9, 11, 18, 19, 101

Zobacz mapę dojazdu

Wyszukiwarka sklepów